پايگاه اينترنتی روستای فشكور
 
آخرين مطالب

اسب وحشی

اسب های وحشی به کسی سواری نمی­دهند.آزاد و رها در مراتع می­چرند و اگر کسی قصد سواری داشته باشد به زمینش می­زنند.لابد در فیلم ها دیده­اید که چه بلایی سر کسی که چنین هوسی داشته باشد می­آورند و باز لابد در فیلم­ها دیده­اید بعضی آدم­های خبره که اتفاقا ستاره فیلم هم هستند با چه مرارت و مهارتی این اسب­ها را رام کرده و در مسابقه نیز اول می­شوند وآخر فیلم به خوبی تمام می­شود.

 بچه­تر که بودم با دیدن این فیلم­ها حسابی هیجانی می­شدم و دوست داشتم با یک اسب وحشی خو بگیرم و رامش کنم و در مراتع سرسبز بتازم واز روی نرده­ها بپرم و...

این تصاویر زیبا را هم جناب آقای روح الله بابایی نژاد فرزند حاج رضا در ارتفاعات رجه و مسیر نرسیده به امامزاده فضل فاضل گرفته اند و به بنده دادند .با تشکر از زحمت ایشان.
سايز واقعي .كليك كنيد

سايز واقعي .كليك كنيد
سايز واقعي. كليك كنيد

سايز واقعي. كليك كنيد

 

[ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۳۰ ] [ 9:1 ] [ توسط : فريد فخاري ] [ ]
درباره وبلاگ

با سلام ، با استعانت از خداوند متعال بر آن شدیم تا اولین و تنها وبلاگ رسمی روستای زیبای فشكور "از توابع شهرستان چالوس"را راه اندازی و به روز کنیم .مطمئناً ادامه این راه نیازمند کمک همه دوستان عزیزم در روستاهاي داركلا عليا ،شهر آرا ،سينوا، سينوا چشمه و طلاجو (به مركزيت فشكور ) می باشد تا وبلاگی زیبا و مفید ، در شآن مكان هاي نامبرده بسازیم . از تمامی عزیزان در جهت زیباسازی وبلاگ و درج مطلب دعوت بعمل می آید و امیدوارم با ارسال مطالب زیبا و عکس های دیدنی خود که با نام خود شما منتشر خواهد شد ، ما را در هر چه بهتر منعکس نمودن زیبائی های روستا کمک نمائید . شما میتوانید مطالب خود را یا در قسمت نظرات و یا به نشانی ایمیل اینجانبfoshkour_vatanam@yahoo.com ارسال فرمائید . به امید آینده ای زیبا و روشن برای روستای پر از مهر و محبت فشكور با همت ، تلاش و همبستگی مثال زدنی همه اهالی روستای زیبای فشكور .منتظر مطالب پر از مهر وزیبای شما هستیم . ارادتمند شما فريد فخاري راد ( فرزند محمد )
روستاهاي كوهستان
امکانات وب


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

Online User